Lepší orgazmus vďaka týmto cvikom

Téma: Sex
Dátum: November 16, 2023

Lepší orgazmus vďaka týmto cvikom | Urocentrum Poradňa | Urológ Bratislava

Chcete sa naučiť ovládať svoj orgazmus? Zintenzívniť (nielen) svoje milostné prežívanie? Zlepšiť svoj zdravotný stav? Popredný slovenský urológ, andrológ a sexuológ, MUDr. Jozef Dubravický, MPH odporúča 5 jednoduchých cvičení zameraných na svalstvo panvového dna. Väčšinu z týchto cvikov môžete precvičovať takmer kdekoľvek a kedykoľvek bez toho, aby si niekto všimol, že práve cvičíte. Ide o špeciálne Kegelove cviky, navrhnuté tak, aby mužom pomohli posilniť svaly panvového dna, zlepšiť ich sexuálne funkcie, zintenzívniť prežívanie rozkoše, zlepšiť kontrolu močového mechúra a celkové zdravie panvy. Efektívne riešenie, ktoré je ZADARMO, no vyžaduje si pravidelnosť. Skutočne sa oplatí vedieť viac.

Pamätajte, že je dôležité vykonávať Kegelove cvičenia pravidelne niekoľko týždňov. Najlepšie 3 mesiace. Po tomto období pravidelného cvičenia pocítite výrazné zlepšenie sily panvového svalstva. Ak máte akékoľvek obavy alebo problémy so zdravím panvy, je dobré poradiť sa so špecialistom, ako je urológ alebo fyzioterapeut, ktorý vám môže poskytnúť poradenstvo prispôsobené vašim špecifickým potrebám.

STIAHNUŤ ZADARMO

ZVERTE SA DO RÚK ODBORNÍKOM

Ak máte otázky, obavy, alebo si chcete rezervovať termín na vyšetrenie, kontaktujte nás mailom na info@urocentrum.sk alebo telefonicky, na čísle 0904 890 601. Radi vás uvítame v našej ambulancii Urocentrum - Bratislava, s.r.o., Vajnorská 40, 832 63 Bratislava, kde pohodlne zaparkujete priamo pred budovou polikliniky. Pacientov objednávame na presný čas, pričom sms a telefonické predvolávanie na vyšetrenie je samozrejmosťou.

NEMAJTE OBAVY, ZAČNIME VECI RIEŠIŤ.

MUDr. Jozef Dubravický, MPH

MUDr. Jozef Dubravický, MPH

Urológ, andrológ, sexuológ a transplantačný urológ MUDr. Jozef Dubravický, MPH študoval medicínu na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Doplnkové štúdiá v obore absolvoval v Belgicku, Taliansku, Nemecku, Anglicku, Čechách, Argentíne a v Číne. Od roku 1996 vykonáva aktívnu prax a vyučuje študentov v Univerzitnej nemocnici v Bratislave, na Urologickej klinike s centrom pre transplantácie obličiek. Má atestácie z urológie, andrológie, onkologickej urológie a intervenčnej ultrasonografie. Špecializuje sa na otvorené, ale najmä endoskopické a laparoskopické urologické, transplantačné a andrologické operácie. Pravidelne publikuje v domácich aj zahraničných odborných médiách a prednáša doma i v zahraničí na odborných seminároch a konferenciách. Vedie vlastnú rodinnú urologickú ambulanciu, Urocentrum - Bratislava, s.r.o.

Vedeli ste, že